Ayrı bir eKare® yazılım ürünü olan eKare® Dershane Sınav Sonuç Alım-Analiz yazılımına entegrasyon sayesinde, kayıtlı tüm öğrencilerinizin sınav sonuç bilgilerini bir kerede kaydedip raporlayabilirsiniz.

Detaylı Bilgi

Öğrencilerinize; grup iptallerinde, toplu duyurularınız olduğunda veya gecikmiş senetleri olduğunu hatırlatmak istediğinizde tek bir mesaj yazarak tüm öğrencilerinizin cep telefonlarına gönderebilirsiniz.

Detaylı Bilgi

Entegre SMS Servisi

Mobiltim'in resmi çözüm ortağıyız

eKare® Yazılım, Bilgisayar ve Özel Eğitim Hizm. San. Tic. Ltd. Şti. olarak 20.10.2007 tarihinde Turkcell çözüm ortağı, Mobiltim İletişim Kurumsal Hizmetler San. ve Tic. A.Ş. ile SMS hizmetleri sağlayıcılığı ve eKare® Açıköğretim Dershane Otomasyonu satışı konularında resmi çözüm ortaklığı yapmış bulunmaktayız.

Buna göre; eKare® Açıköğretim Dershane Otomasyonu kullanıcıları olarak ayrı bir program kullanmaya gerek kalmadan, eKare® Dershane üzerinden direk öğrencilerinize, ödeme hatırlatmaları, grup iptal bilgileri, kutlama mesajları vb. SMS gönderimleri yapabilmek için sözleşmelerinizi Mobiltim İletişim Kurumsal Hizmetler San. ve Tic. A.Ş. ile yapmanız gerekmektedir.

Mobiltim İletişim Kurumsal Hizmetler San. ve Tic. A.Ş. ile yaptığınız anlaşma sonucunda size verilen hesap bilgilerindeki bayi kodu mutlaka mb1253 olmalıdır. Aksi takdirde SMS gönderimleriniz için eKare® Dershane otomasyonunu kullanmanız mümkün olmayacak, ayrı bir program kullanarak SMS gönderimi yapmak zorunda kalacaksınız. Bir anlaşmanız var ise ve bayi kodunuz mb1253 değil ise yeni bir anlaşma ile aynı hat bilgisini kullanarak SMS hesabı açtırabilirsiniz. Kullanımlarınız aynı faturaya, aynı tarife ile yansıtılacaktır.

Nasıl yeni bir SMS hesabı açtırabilirim?

Yeni bir SMS hesabı açtırabilmek için mutlaka "Turkcell Kurumsal Hat" sahibi olmalısınız. Bu hat yaptığınız SMS gönderimlerinin faturalandırılması için kullanılacaktır. Eğer "Turkcell Kurumsal Hat"tınız var ise gerekli SMS sözleşmelerini doldurarak hemen hesabınızı açtırabilirsiniz. Gerekli başvuru formu ve evraklar aşağıda belirtilmiştir. "Turkcell Kurumsal Hat"tınız yok ise bize ulaşarak hat ve evrak talebinde bulunabilirsiniz. Hattınızı ve gerekli evrakların listesini adresinize ulaştırabiliriz.

Gerekli başvuru formu ve evraklar
  • Turkcell Kurumsal Hat numarası (Yok ise kurumsal hat başvuru evrakları)
  • SMS Hizmet Sözleşmesi,
  • Vergi levhası fotokopisi,
  • Şirket imza sirküleri,
  • Şirket yetkilisinin nüfus cüzdan fotokopisi*,

Ekare Yazılım Bilgisayar ve Özel Eğitim Hizm. San. Tic. Ltd. Şti. firması, Mobiltim İletişim Kurumsal Hiz. San. Tic. A.Ş. tarafından sunulan Mobildev Toplu Mesajlaşma servisinin pazarlanmasına yönelik destek vermektedir. Bu sayfada tanıtılan toplu mesajlaşma ürünü, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş. ad ve hesabına Mobiltim İletişim Kurumsal Hiz. San. Tic. A.Ş. tarafından verilmektedir.

Mobiltim İletişim Kurumsal Hiz. San. Tic. A.Ş.
Bağlarbaşı Mh. Ergenekon Sk. No:6 Çakmak Plaza Maltepe/İstanbul
Tel: (0216) 305 1 888
Faks: (0216) 305 2 522


Ekare Yazılım Bilgisayar ve Özel Eğitim Hizm. San. Tic. Ltd. Şti.
1472 Sok. No:44 Osman Bey Apt. Kat:2 D:3 Alsancak/İZMİR
Tel: 0 (232) 464 8005 - 464 1878        Faks: 0 (232) 464 3047
E-posta: bilgi@ekareyazilim.com.tr

SMS gönderimi ile oluşacak faturalarınız direk TURKCELL tarafından aldığınız kurumsal hatta fatura edilecektir.